HAVA DURUMU

CANKIRI
Eski Bakan Sami Güçlü ve MEB Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’den Vali Özcan’a Ziyaret


Tarım ve Köyişleri Eski Bakanı Sami Güçlü, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, YÖK Üyesi Prof.Dr. Durmuş Günay, Köy Hizmetleri Eski Genel Müdürü-Müşavir Ali Altuntaş ve Şair ve Yazar Ebubekir Eroğlu Valimiz Vahdettin Özcan’ı Makamında ziyaret ettiler.

Valimiz Vahdettin Özcan, Belediye Başkanı İrfan Dinç, İl Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek ve İl Kültür ve Turizm Müdürü M.Kemal Karatatar tarafından Hükümet Konağı önünde karşılanan konuklara Vali Özcan, hükümet konağı girişinde bulunan geleneksel kıyafetleri, Çankırı’da üretilen ürünleri, Çankırı’dan çıkarılan yer altı kaynaklarını ve yeni Hükümet Konağı projesini tanıttı.

Daha sonra İnandık Vazosu ile ilgili bilgi veren Vali Özcan, bugüne kadar Çankırı’da görev yapan Valiler ile ilgili de bilgi verdi.

Valimiz Vahdettin Özcan, değerli konuklarımızı İlimizde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ve kendilerine Çankırı’nın tarihi ve kültürel değerlerini yansıtan mekanları da tanıtmak istediklerini ifade ettiler.

Konuklar, Çankırı’da Vali Vahdettin Özcan ile bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirterek, Vali Özcan’a hayırlı olsun dileklerini de ilettiler.

Sayın Valimizin konukları tarihi mekanları gezerek, iftarda Çankırı yöresel yemeklerini de tadacaklar.© 2012 Çankırı Valiliği.


Tel: 0 (376) 213 11 01
Faks: 0(376) 213 35 00

T.C.Çankırı Valiliği Resmi Web Sitesi© 2012 - Bütün Hakları Çankırı Valiliğine aittir.
Site Düzenleme : Çankırı Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü


Yazılım ve Tasarım : Umut COŞKUN

» Online :12 |  » Bugün :916 |  » Dün :924 |  » Toplam : 842611